Masy szpachlowe

Masa szpachlowa LORENCIC LO-FIN
Masa szpachlowa LO-FIN jest białą, gotową masą gipsową, łatwą w obróbce, szybko wiążącą i schnącą,. Wykorzystywana szczególnie do płaskich powierzchni jak ściany i sufity w pomieszczeniach mieszkalnych. Nakładać ją można na tynk grupy PII i PIII, tynk gipsowy, beton, gazobeton i płyty gipsowo-kartonowe. Na świeżo położone powierzchnie betonowe można stosować bez podkładu (Betonkontakt). Nakłada się ją łatwo i dobrze "zaciąga", powierzchnia jest jednolita, wolna od pęcherzy i gładka. Zużycie: 1,6 kg/m2/mm, (1kg=0,61l).
Numer artykułu LO-FIN
Masa szpachlowa LO-FIN 25kg 24 wiadra/paleta
Jednostka : WIADR
Lekki wypełniacz fug i powierzchni L10
Ultralekka, biała masa szpachlowa do wypełniania fug, rys i dziur w ścianach i na suficie jak również dla uzyskania pełnej gładzi na powierzchni. Wypełniacz PUFAS również po wyschnięciu jest lekko elastyczny i wpasowuje się w naturalne ruchy podłoża. Idealny do fug łączeniowych z gips kartonu, włókna gipsowego, i innych suchych płyt budowlanych. Do zastosowań wewnątrz. Maksymalna grubość nanoszenia 1,5cm. Dostępny w praktycznych dozownikach 310ml.
Numer artykułu 034601000
Wypełniacz do fug L10 PUFAMUR 310ml 12 szt./kart.
Jednostka : SZT
Masa szpachlowa do wnętrz
Wzmocniona celulozą gipsowa masa szpachlowa do wnętrz. Daje gładkie podłoże wolne od naprężeń przed robotami tapeciarskimi i malarskimi. Zalecana szczególnie do wypełniania rys i dziur w tynkach i murze. Do stosowania z płytami gipsowymi jak również do majsterkowania i modelowania. Na naturalnej bazie gipsowej, prosta w użyciu i nietworząca grudek przy mieszaniu, wysoka trwałość, przyczepność, nie pęcznieje nie rwie się i nie kruszy. Gotowa w 60 min. od nałożenia.
Numer artykułu 030028
Masa szpachlowa do wnętrz 1kg/opak, 10opak/karton
Jednostka : PACZK
Numer artykułu 030035
Masa szpachlowa do wnętrz 2kg/opak, 5opak/karton
Jednostka : PACZK
Numer artykułu 030042
Masa szpachlowa do wnętrz 5kg/worek, 4worków/karton
Jednostka : WOREK
Numer artykułu 030059
Masa szpachlowa do wnętrz 10kg/worek, 80worków/pal.
Jednostka : WOREK
Masa szpachlowo-klejowa do zewnątrz
Wzmocniona żywicą syntetyczną masa szpachlowa na bazie cementu do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Do polepszenia tynków i betonu. Najbardziej zalecana jako klej do kafelków, płytek, klinkieru i Ytong, również w wilgotnym otoczeniu. Nie pęka, odporna na warunki pogodowe i na wodę. Przepuszcza parę wodną. Gotowa w czasie ok. 4-5 godzin po nałożeniu.
Numer artykułu 031025
Masa szpachlowo-klejowa do zewnątrz 1kg/opak, 10opak/karton, 70kart/pal.
Jednostka : PACZK
Numer artykułu 031032
Masa szpachlowo-klejowa do zewnątrz 5kg/worek, 4worki/paczka, 50paczek/pal.
Jednostka : WOREK
Numer artykułu 031049
Masa szpachlowo-klejowa do zewnątrz 25kg/worek, 40 worków/pal.
Jednostka : WOREK
Masa szpachlowa do zagładzania i wypełniania
Wzmocniona celulozą gipsowa masa szpachlowa do wnętrz. Szczególnie zalecana do wygładzania dużych powierzchni jak i przy płytach gipsowych. Na bazie gipsu naturalnego. Dobra przyczepność początkowa, wiąże przy różnych grubościach warstwy nie powoduje rys, przepuszcza parę wodną. Gotowa w ok. 60 minut od nałożenia.
Numer artykułu 032039
Masa szpachlowa do zagładzania i wypełniania 25kg/worek 32worki/paleta
Jednostka : WOREK
Masa szpachlowa do wypełniania rys i łat
Masa szpachlowa dyspersyjno-cementowa do wypełniania rys i dziur jak i do wygładzania i niwelowania elewacji, ścian i powierzchni dachowych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Ulepszona żywicą syntetyczną, wzmocniona włóknem zapewnia optymalną przyczepność również przy trudnych mało chłonnych podłożach jak np. podłożach dyspersyjnych, płytkach i przy malowaniu elewacji. Wiąże we wszystkich grubościach warstw bez rys i minimalnych naprężeniach, niepalna, szybkowiążąca: gotowa po ok. 30 minutach od nałożenia.
Numer artykułu 331026
Masa szpachlowa do wypełniania rys PUFAPLAST V30 5kg/worek 4worki/karton
Jednostka : WOREK
Masa szpachlowa super przyczepna
Produkt najwyższej jakości do zastosowanie wewnątrz i w miejscach suchych. Wzmocniona żywicą syntetyczną gipsowa masa szpachlowa o wyjątkowych właściwościach przylegania do betonu i innych bardzo gładkich podłoży. Szczególnie zalecana do wygładzania powierzchni jak i przyklejania gips kartonu, płyt z włókien gipsowych. Wiąże przy wszystkich grubościach warstw bez rys i równomiernie. Gotowa w ok.45 minut po nałożeniu.
Numer artykułu 039038
Masa szpachlowa super przyczepna SH45 2kg/opak., 5opak./karton
Jednostka : PACZK
Numer artykułu 039052
Masa szpachlowa super przyczepna SH45 5kg/worek., 4worki/karton
Jednostka : WOREK
Numer artykułu 039045
Masa szpachlowa super przyczepna SH45 10kg/worek., 80worków/paleta
Jednostka : WOREK
Numer artykułu 039069
Masa szpachlowa super przyczepna SH45 25kg/worek., 32worki/paleta
Jednostka : WOREK